100hr Ashtanga Vinyasa Teacher Trainings

100hr Ashtanga Vinyasa Teacher Trainings

This 100hr yoga teacher training is a 13-day immersion and includes 13 nights of accommodation & 3 vegetarian meals per day. The training includes a Yoga workshop, Hatha Yoga, Ashtanga Yoga, Iyengar Yoga and Much more.

Url: http://www.yogateachertraininggoa.com
Pagerank: NA/10
Srank: NA/100

Rozšířený popis

100 hr Yoga course is a unique concept that everyone can use to laugh for no reason. The exercises are simple and effective in their effects. They consist of a combination of breathing, stretching, clapping and laughing exercises that address different organ systems. The result is a well-perfused organism with plenty of oxygen.

Práce se záznamem

Aktualizováno:
Nahlásit nepřesnost
Ohlásit nefunkčnost

Podobné stránky

 • masáže-studio Jitka Čapková

  K uvolnění a regeneraci vašeho těla nabízím masáž klasickou rekondiční a relaxační, dále havajskou Lomi Lomi, indickou masáž hlavy, krku a šíje, hot s…
  http://www.masaze-studio.cz
 • Studio Perla -Wellness studio,Kopři…

  Wellness studio pro Vás, potřebujete si zpevnit svalstvo, shodit přebytečné tuky a zbavit se celulitidy? Využijte služeb našeho studia.
  http://www.studioperla.cz
 • Mega Sunshine

  Solária Megasun. Prodej, servis a leasing soláriíznaček Megasun,Ergoline, Ultrasun, Luxura
  http://www.mega-sun.cz
 • Masáže, zábaly, hubnutí

  Zabýváme se prováděním masáží pro uvolnění celého těla. Zaměřujeme se na klasické, rehabilitační, sportovní, lymfatické masáže. Dále se specializujeme…
  http://www.masaze-trezalka.cz

Zviditelnění na internetu ve 3 krocích zdarma na Toplink.cz

 • Registrujte se

  Registrace do našeho katalogu je rychlá a zcela zdarma. Pro registraci potřebujete jen základní údaje.

 • Vyplňte dodatečné informace

  Každá u nás zaregistrovaná stránka má svůj osobní profil. Především pro firemní zákazníky doporučujeme vyplnit rozšířené informace o vás a vašich službách. Budete tak mít úplný profil a zákazníci vás rychleji najdou.

 • Udržujte svůj záznam aktuální

  Udržujte informace o Vaší firmě a Vaší stránce aktualizované. Přidáváme další položky, které jsou pro návštěvníky relevantní.