Kickbox Praha

Kickbox Praha

Webová stránka se věnuje prezentaci zájmových tréninků kickboxu v Praze. Součástí každé hodiny je také kruhový trénink ve formě posilování s vlastní vahou - kliky, dřepy, výpad a další léty prověřené posilovací cviky. Přijďte cvičit s námi.

Url: https://kickboxpraha.eu
Pagerank: NA/10
Srank: NA/100

Rozšířený popis

Rozšířený popis zatím není uveden

Práce se záznamem

Aktualizováno:
Nahlásit nepřesnost
Ohlásit nefunkčnost

Podobné stránky

 • Capoeira Mandela - Praha

  Capoeira, Fit Brasil a Samba - kurzy pro úplné začátečníky i pokročilé v centru Prahy. Přijďte si protáhnout tělo v rytmu energií nabité Brazílie.
  http://www.capoeiramandela.cz
 • Judo SKKP Brno

  Oficiální web Judistického oddílu při Sportovním klubu Královo Pole, Brno. Obsahuje informace a zajímovosti o Judu, výsledky a zprávy ze zápasů, konta…
  http://skkp.cz
 • Škola bojových umění NARAMA

  Občanské sdružení, škola bojových umění Narama - karate, kick-box, box, judo, sebeobrana pro ženy, bojová gymnastika, cvičení pro předškolní děti.
  http://www.narama.cz
 • Budoshop.eu

  Sportovní potřeby pro bojová umění. Oblečení, chrániče,rukavice, boty, zbraně, knihy, kaligrafie, lapy, pásy, pytle, bloky
  http://www.budoshop.eu

Zviditelnění na internetu ve 3 krocích zdarma na Toplink.cz

 • Registrujte se

  Registrace do našeho katalogu je rychlá a zcela zdarma. Pro registraci potřebujete jen základní údaje.

 • Vyplňte dodatečné informace

  Každá u nás zaregistrovaná stránka má svůj osobní profil. Především pro firemní zákazníky doporučujeme vyplnit rozšířené informace o vás a vašich službách. Budete tak mít úplný profil a zákazníci vás rychleji najdou.

 • Udržujte svůj záznam aktuální

  Udržujte informace o Vaší firmě a Vaší stránce aktualizované. Přidáváme další položky, které jsou pro návštěvníky relevantní.