Reklama, inzerce na tomto webu

Tento katalog odkazů na svůj provoz vydělává pomocí zobrazené reklamy. Dle možností reklamních prostorů katalogu Toplink.miliweb.net je možné umístit reklamu textovou a bannerovou reklamu. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

Všechny formy reklamy jsou bez přesměrování, tedy s plným SEO efektem našeho katalogu s GTPR 1 a SRank 20. Reklamní kampaň musí mít délku alespoň jeden měsíc, na veškerou reklamu vám vystavíme daňový doklad (nejsme plátci DPH). Obvykle účtujeme cenu paušální za období, lze se však domluvit i na ceně za zobrazení či za klik.

Textová reklama v menu

Tato reklama se zobrazuje na každé stránce katalogu, tedy i na hlavní stránce. Odkaz je zařazen mezi „zajímavé odkazy” v menu na levé straně. Odkaz může mít délku maximálně 25 znaků (včetně mezer), delší název může být za určitých podmínek povolen.

Cena je se odvíjí od délky trvání. Je-li doba zobrazení delší, poskytujeme slevu. Základní cena stanovena na 150 Kč/měsíc.

Bannerová reklama na hlavní stránce

Váš banner o rozměrech 468x60px nebo 468x90px bude zobrazen pouze na hlavní stránce nahoře nad nadpisem. Cena je 125Kč/měsíc.

Předností výpis v katalogu

Odkazy jsou zobrazeny pouze v podkategoriích, kde jsou tříděny dle určitých kritérií stanovené naším katalogem. Váš odkaz však může být zobrazen na prvním místě či zobrazen již v hlavní kategorii. Takovýto výpis může být odlišný od záznamu v katalogu a může mít libovolnou formu - textovou i bannerovou. Cena není pevně stanovena.

Další typy reklamy

Vaši reklamu můžeme zobrazit téměř kdekoli, pokud s tím bude souhlasit majitel. Je možné se domluvit i na dalších formách reklamy jako např. Javascriptový banner vyjíždějící na stránku či držící se na určitém místě stránky.

Zviditelnění na internetu ve 3 krocích zdarma na Toplink.cz

  • Registrujte se

    Registrace do našeho katalogu je rychlá a zcela zdarma. Pro registraci potřebujete jen základní údaje.

  • Vyplňte dodatečné informace

    Každá u nás zaregistrovaná stránka má svůj osobní profil. Především pro firemní zákazníky doporučujeme vyplnit rozšířené informace o vás a vašich službách. Budete tak mít úplný profil a zákazníci vás rychleji najdou.

  • Udržujte svůj záznam aktuální

    Udržujte informace o Vaší firmě a Vaší stránce aktualizované. Přidáváme další položky, které jsou pro návštěvníky relevantní.